ODS se topí v dluzích

21.9.2014

Většina členů ODS se vyznačuje tím, že se umí velmi dobře starat o svůj majetek, ke kterému mnoho z nich přišlo díky stranické příslušnosti a díky jejich guru Václavu Klausovi v době jeho pro ODS povedené privatizace. Se starostí o společný majetek je to ovšem diametrálně jinak. Důkazem je vytunelovaná republika a mnohamilionový dluh jejich občanské a demokratické strany - blíže článek v Lidovkách ZDE.

 Dluhy ODS jsme taky pustili k vodě

Sám současný předseda ODS Fiala říká, že nechce mít nic společného s minulostí ódéesky, ale s její budoucností, což se dá pochopit a může to znamenat snahu o změnu. 

V Karlových Varech a ODS je však vše při starém a na vedoucích pozicích místního sdružení se nacházejí nám důvěrně známé osoby z doby koalice ODS-ČSSD v K.Varech, které naše město proslavily losovačkou, prodeji Lázeňské, golfu, tunely na Rolavě a tržišti ve Varšavské a dalšími kauzami, ze kterých se město velmi těžko vzpamatovává.

Nebo máme očekávat, že jediná nová tvář, mladá a sympatická Jana Milivojevičová, něco zmůže proti jedenácti protřelým a pečlivě vybraným pardálům typu J.Vaněčka, V.Tomáška, R.Zamrzly, R.Bilského, A.Dontha, V.Hůrky apod?  Sestavu MS ODS K.Vary najdete ZDE.

OH - OCJJ