Kandidáti OCJJ v médiích

30.9.2014

O víkendu se o názory našich kandidátů zajímala různá internetová média.

 

Lídr kandidátky Otmar Homolka spolu s ostatními lídry ve Varech odpovídal na otázky aktuálně.cz. Jeho názory si můžete přečíst ZDE 

Parlamentní listy se zase zajímaly o pěktu naší kandidátky, Jindřicha Čermáka. Rozhovor si můžete přečíst ZDE 

 

Komentáře

ods

rád bych se Vás pane čermáku zeptal co špatného vidíte konkrétně na mém působení v koalici a na místě radního za ODS dík Vlasta Balcar

Pěkný den, pane

Pěkný den, pane Balcare,

Vaše působení, stejně jako působení ostatních zastupitelů ODS (s výjimkou pana náměstka Bursíka), je tak neviditelné, že někdy mám problém Vás na zastupitelstvu registrovat. Vzpomínám si na jedno jednání, kdy zastupitel za ODS vystoupil poprvé po cca. pěti hodinách (shodou okolností jste to byl Vy, když jste kritizoval regulativ v historické části města). Upřímně řečeno, nebýt voleb, tak pomalu člověk nezaregistruje jiného politika ODS než náměstka Bursíka. Takže pokud mám být konkrétní, kromě regulativů si na žádné jiné vystoupení (a tedy kritiku k vám) opravdu nemohu vybavit.

A obecně k ODS. Vy a Vaši kolegové vládnou nebo spoluvládnou Karlovým Varům  19 z 25 let novodobé demokracie. Zejména léta 2004-10, kdy jste se podělili s ČSSD o vládu, bude skutečně věčným mementem. Stavbou haly počínaje, rušením sboru karlovarského divadla konče. 

Nicméně stále pevně věřím, že několikaletým pobytem v opravdové opozici by se ještě z ODS mohla stát solidní pravicová strana.

S pozdravem

Jindřich Čermák 

ods

Dobrý den pane Čermáku,omlouvám se, ale až teď při nedělní siestě jsem rozklikl vaše stránky.Objektivně mi musíte přiznat,že i vy, pokud jste byli v koalici ,jste mlčky seděli a pouze hlasovali.Vysvětlení je prosté.Před radami i zastupitelstvem se jak víte scházejí koaliční kluby,kde se materiály diskutují a nachází se pokud možná koaliční shoda.
Mezi námi je věkový rozdíl určitě jedné generace,a přirozeně i rozdílný pohled a já ve svém věku nemám potřebu bouřlivě sdělovat okolí že jedna a jedna jsou dvě.Ve svém dlouhém profesním životě jsem zastával vysoké vedoucí funkce a naučil jsem se vnímat okolí s jistou pokorou.To vás určitě také jednou čeká a uvídíte že měnit svět okolo nás neznamená jen pokřikovat a připomínat staré vyčpělé "prohřešky",to je výsadou našich manželek.
Držím palce a zdravím Vlasta Balcar