Jsme transparentní!

13.6.2014 

Volební kampaň nepatří k nejlevnějším kratochvílím. I když se nechystáte na nákup médií, rozdávání koblih nebo oblepení města upravenými tvářemi, na pořádný ranec se dostanete jedna dvě. Naše hnutí, jako jedno z mála v karlovarském zastupitelstvu, nedostává žádné peníze ze státního rozpočtu. Veškeré financování leží na našich bedrech a darech našich sympatizantů. Při takové podpoře je důležitá důvěra, proto už dva roky jdou naše finance přes transparentní účet. V letošních volbách tomu nebude jinak.

 
V padesátých letech se kampaň dělala snadno...

Transparentní kampaň jsme si vyzkoušeli už v krajských volbách 2012, kdy jsme kandidovali v rámci Koalice pro Karlovarský kraj. V současnosti jsme jediná strana karlovarského zastupitelstva, která své příjmy a výdaje takto jednoduše zveřejňuje a zveřejňovat bude a to ZDE.

Vaše podpora je pro nás životně důležitá. Nejen samozřejmě ta volební, ale také ta předvolební. Každá koruna nám v kampani může pomoci, žádný obnos není v tomto případě malý.

Pokud se rozhodnete nám pomoci, zasílejte dary na náš transparentní účet u Fio banky 2800278923/2010. Při darování je důležité uvedení totožnosti, jinak se dar vrací. Fyzická osoba musí uvést jméno a příjmení, datum narození a adresu bydliště, včetně PSČ. Podnikatel musí uvést název firmy (živnostníci jméno a příjmení) a IČO. Pokud se rozhodnete poslat sebemenší částku, je potřeba dané údaje vždy zaslat na mail (ocojimjde@volny.cz).

 

Dar politickým stranám lze odečíst také z daní. A to u fyzických i právnických osob. Pokud budete toto chtít využít, je potřeba sepsat darovací smlouvu - pro podrobnosti kontaktuje Jindřicha Čermáka (jindrichcermak@gmail.com).
Děkujeme Vám za Váš zájem o naši práci, která už trvá sedm let a rozhodně nekončí.