"INZERCE" v Karlovarském deníku - odkud vítr fouká?

11.8.2014

A máme tu další povedený "inzerát" v Karlovarském deníku. V pátečním vydání, téměř na půl stránky (to muselo stát balík peněz). Terčem "inzerátu" se stala rovnou tři volební uskupení - O co jim jde?! (Homolka), KOA (Kulhánek) a Alternativa (Kotek).

Pro plnou velikost klikněte

Autor článku obviňuje uvedenou trojici zastupitelů z toho, že přivedla nevýhodným prodejem objektu v Doubí panu Holoubkovi město o 2,4 milionu korun. Nejvíce tajemnému panu Proškovi (uvedený autor článku) zřejmě ležím v žaludku - viz pasáž o politickém dobrodruhovi, co okamžitě a bez rozmyslu a po všem pálí ostrými náboji.

Pro ilustraci, jak absurdní jsou tvrzení v uvedeném inzerátu přinášíme záznam z hlasování zastupitelů o prodeji domu (Homolka, Fujdiar i Kotek jsou proti prodeji. Naopak zastupitel Hybner zajímavou logikou zdůvodňuje, že bude hlasovat pro prodej za pakatel - 1,3 miliony korun (viz videozáznam ZDE - je potřeba si najít 7.jednání zastupitelstva města ze dne 17.12.2013 a v něm bod č.42!).

Hlasování o prodeji. Slovy inzerátu, Tomáš Hybner připravil město o 2,4 milionu korun (hlasování k dispozici na stránkách magistrátu).

Další zajímavostí, která se v článku inzeruje, je tvrzení, že ze soudních procesů, které město vede ohledně starých kauz prodeje majetku za doby vlády ODS-ČSSD, město nevidělo ani korunu a že pouze platí soudní poplatky. Opak je pravdou, soud o Lázně III již městu přinesl plných 93 milionů korun.

A tak přemýšlím, který vítr přinesl (a jistě ještě přinese) do Karlovarského deníku tuto povedenou inzerci. Zkusím hádat, kdo za tím vězí. Že by finance pana Holoubka, informace pana Hybnera a styl pana Vaňka?

O.Homolka - OCJJ