Inzerce v Karlovarkách nebo placená volební kampaň?

6.8.2014

Rád bych čtenáře Karlovarského deníku upozornil na zvláštní rubriku, která je zaváděna v těchto novinách hlavně v době volební kampaně. Pod miniaturním nápisem "INZERCE" jsou publikovány články štvavého charakteru s nevybíravou kritikou politických postav našeho města. 

Pro větší náhled klikněte 

Nám s Jardou Fujdiarem se před krajskými volbami stalo, že v této rubrice (dříve označené pouze "PI" (asi placená inzerce, nebo také politická inzerce :-)) byl uveden článek rozhořčeného anonymního pisatele, který tvrdil naprosté výmysly, že prý já s Jardou kritizujeme výstavbu haly a potom do ní chodíme do VIP lóží a cpeme se erárními chlebíčky, až nám létají drobky od hub. Na vysvětlenou - byli jsme v hledišti na volejbale a městské chlebíčky jsme samozřejmě nekonzumovali.

V době, kdy jsme "inzercí" v KD byli postiženi my s kolegou Fujdiarem jsme dokonce ani neznali autora článku, na současné ukázce autor již je, což je jistě chvályhodné.

Ale opravdu se jedná o inzerci? Abych pravdu řekl, tak nevím, jak se na podobné statě koukat. Každopádně se jedná o dosti primitivní předvolební útok, kterému Deník poskytne prostor za příslušnou úplatu.

OH - OCJJ 

Komentáře

kar.deník

je to stejné jako před čtyřmi lety prostě novinářský folklor jen se mění kořist,zdravím vás hoši Vlasta